Location : Home > R > RCL0612158RFKEA
RCL0612158RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612158RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612158RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 158ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612158RFKEA RES SMD 158 OHM 1 1/2W 0612 811100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612158RFKEA RES SMD 158 OHM 1 1/2W 0612 705900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612158RFKEA RES 158 OHM .5W 1 0612 WIDE 5470 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor