Location : Home > R > RAVF104DJT3K90
RAVF104DJT3K90
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF104DJT3K90 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF104DJT3K90 RES ARRAY 3.9K OHM 4 RES 0804 888900 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RAVF104DJT3K90 RES ARRAY 3.9K OHM 4 RES 0804 1544100 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF104DJT3K90 RES ARRAY 3.9K OHM 4 RES 0804 994100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF104DJT3K90 RES ARRAY 3.9K OHM 4 RES 0804 1544100 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-2176091-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 536 OHM 0.1% 1/4W 0805
9-2176091-2 TE Connectivity AMP Connectors 1531300 2015+ RES SMD 536 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-2176091-2 TE Connectivity AMP Connectors 780100 1534+ RES SMD 536 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9-2176091-2 TE Connectivity AMP Connectors 875300 2015+ RES SMD 536 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com