Location : Home > C > CMF602R6700FKR8
CMF602R6700FKR8
Share on FacebookShare on Facebook
CMF602R6700FKR8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF602R6700FKR8 RES 2.67 OHM 1W 1 AXIAL 1330300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF602R6700FKR8 RES 2.67 OHM 1W 1 AXIAL 704000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF602R6700FKR8 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF602R6700FKR8 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161391G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
767161391G CTS Resistor Products 1448100 2015+ RES ARRAY 390 OHM 15 RES 16SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
767161391G CTS Resistor Products 788100 2015+ RES ARRAY 390 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767161391G CTS Resistor Products 898100 NEW RoHS RES ARRAY 390 OHM 15 RES 16SOIC FindCores Electronics Inc.