Location : Home > Q > QYX1H474KTP
QYX1H474KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H474KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H474KTP CAP FILM 0.47UF 50VDC RADIAL 1337000 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QYX1H474KTP 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QYX1H474KTP CAP FILM 0.47UF 50VDC RADIAL 700700 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QYX1H474KTP Film Capacitors 50volts 0.47uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com