Location : Home > Q > QXK2J473KTP
QXK2J473KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2J473KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2J473KTP CAP FILM 0.047UF 630VDC RADIAL 1336900 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QXK2J473KTP 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QXK2J473KTP CAP FILM 0.047UF 630VDC RADIAL 700600 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QXK2J473KTP Film Capacitors 630volts 0.047uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com