Location : Home > Q > QYX1H393KTP
QYX1H393KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H393KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H393KTP Film Capacitors 50volts 0.039uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QYX1H393KTP CAP FILM 0.039UF 50VDC RADIAL 707300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
QYX1H393KTP CAP FILM 0.039UF 50VDC RADIAL 602100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.