Location : Home > C > CGR802T100X5L
CGR802T100X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGR802T100X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR802T100X5L CAP ALUM 8000UF 100V SCREW 704100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGR802T100X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 8000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR802T100X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 8000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com