Location : Home > Q > QXL2B224KTPT
QXL2B224KTPT
Share on FacebookShare on Facebook
QXL2B224KTPT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXL2B224KTPT CAP FILM 0.22UF 125VAC RADIAL 1330800 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03098 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 0.13" PLENUM BRAIDED SLEEVING