Location : Home > C > CGS362T450X4L
CGS362T450X4L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS362T450X4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS362T450X4L CAP ALUM 3600UF 450V SCREW 895100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS362T450X4L CAP ALUM 3600UF 450V SCREW 77470 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS362T450X4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450V 3600uf CGS CAP 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS362T450X4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450V 3600uf CGS CAP 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-01600 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 16MM TNPLTD CPPR+PET BRDD SLVG 1