Location : Home > Q > QXK2J154KTPTZH
QXK2J154KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2J154KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2J154KTPTZH Film Capacitors 630volts 0.15uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2J154KTPTZH CAP FILM 0.15UF 630VDC RADIAL 697100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
QXK2J154KTPTZH CAP FILM 0.15UF 630VDC RADIAL 591900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.