Location : Home > B > B32924C3565M
B32924C3565M
Share on FacebookShare on Facebook
B32924C3565M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32924C3565M Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32924C3565M CAP 5.6UF 305VAC EMI SUPPRESSION 80,000 EPCOS Inc 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32924C3565M CAP FILM 5.6UF 310VAC RADIAL 793200 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.