Location : Home > P > PZU5.1DB2,115
PZU5.1DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU5.1DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU5.1DB2,115 DIODE ZENER DUAL 5.1V SC-88A 241880 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU5.1DB2,115 DIODE ZENER DUAL 5.1V SC-88A 801500 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-87-066-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold