Location : Home > A > ASVMPC-20.000MHZ-LR-T
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139900 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 62275 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139900 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57549 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 78910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432610-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws