Location : Home > P > PZU10DB2,115
PZU10DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU10DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU10DB2,115 DIODE ZENER DUAL 10V SC-88A 241800 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU10DB2,115 DIODE ZENER DUAL 10V SC-88A 803200 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387590333 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 16 ASY C 11AT
T38040-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38040-13-0 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38040-13-0 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-149-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-149-41-003101 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38217-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38217-16-0 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38217-16-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039293046 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
0510650800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
4-102973-0-03 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102973-0-03 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102973-0-03 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 06POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102973-0-03 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-1969593-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 38 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
5794172-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
433610-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
63539-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-14 AWG Crimp Connector Non-Insulated