Location : Home > P > PZM8.2NB,115
PZM8.2NB,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM8.2NB,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM8.2NB,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT346 241880 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PZM8.2NB,115 standard package with RoHS 46920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
PZM8.2NB,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT346 241880 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-100-13-064101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 100POS GOLD
510-83-100-13-064101 IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-100-13-064101 Preci-Dip 157780 2016+ CONN SOCKET PGA 100POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-100-13-064101 Preci-Dip 278070 2016+ CONN SOCKET PGA 100POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-072-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
40-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 40POS GOLD