Location : Home > P > PZM7.5NB3,115
PZM7.5NB3,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM7.5NB3,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM7.5NB3,115 DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT346 241780 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM7.5NB3,115 DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT346 680800 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XR2P2041 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
XR2P2041 Omron Electronics Inc-EMC Div 157770 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
SFM210-LPSE-S46-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
12-7435-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
12-7435-10 Aries Electronics 157790 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS TIN Unitronix Electronics Limited
12-7435-10 Aries Electronics 278790 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325223-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
123-13-306-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
123-13-306-41-001000 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156960 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
517-83-559-22-131111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 559POS GOLD
517-83-559-22-131111 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-559-22-131111 Preci-Dip 147320 2016+ CONN SOCKET PGA 559POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-559-22-131111 Preci-Dip 288490 2016+ CONN SOCKET PGA 559POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761782001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761782001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761782001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 3POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761782001 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1488060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1488060000 Weidmuller 147350 2016+ CONN FEMALE PLUG 17POS ORG Unitronix Electronics Limited
1488060000 Weidmuller 297510 2016+ CONN FEMALE PLUG 17POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1754847 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754847 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1754847 Electronics 25781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1754847 Electronics 25781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1704531 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1704531 Phoenix Contact 157780 2016+ PLUG COMPONENT 12POS Unitronix Electronics Limited
1704531 Phoenix Contact 297970 2016+ PLUG COMPONENT 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1891100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole