Location : Home > P > PZC25SFAN
PZC25SFAN
Share on FacebookShare on Facebook
PZC25SFAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZC25SFAN Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PZC25SFAN CONN HEADER .100 SINGL STR 25POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2314299 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE SOCKET-SOCKET
CY26114ZC CYPRESS 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CY26114ZC Cypress Semiconductor Corp 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CY26114ZC Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3Q001KG-0049CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 150MHz, 75MHz, 300MHz, 150MHz 10-CLCC
8N3Q001KG-0049CDI IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001KG-0049CDI IDT 89000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
TMS320DM641AGDK5 N/A 79500 2016 N/A European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB96384RSCPMC-GS-134E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 120-LQFP (16x16)
103-221J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max 2-SMD
103-221J Electronics 26681 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103-221J IC 38462 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
103-221J STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
NCV34074VDR2G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCV34074VDR2G ON 88390 2015+ IC OP AMP QUAD 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AS4C4M32SA-6TIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 128M 4MX32 86TSOP
AS4C4M32SA-6TIN Alliance 28 15+ 86-TSOP II Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
AS4C4M32SA-6TIN ALLIANCE 16666 2022+ TSOP Nego IC Co.Doris@negoic.com
AS4C4M32SA-6TIN ALLIANCE 931 20+PB TSOP86 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AS4C4M32SA-6TIN AllianceMe 357 20+PB 86-TSOPII IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
71024S15TYGI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 1MBIT 15NS 32SOJ
71024S15TYGI IDT 200 Relyon Enterprise Company Limited
71024S15TYGI IDT 918 15+ 32-SOJ Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
71024S15TYGI S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
FSA9480UCX Fairchild 5 BGA RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
FSA9480UCX N/A 9000 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
FSA9480UCX NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPD166028T1K-E1-AY#YW RENESAS 4483 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
0877593051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
643814-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 24 AWG
643814-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
643814-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 2POS 24AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com