Location : Home > P > PZC24SFAN
PZC24SFAN
Share on FacebookShare on Facebook
PZC24SFAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZC24SFAN CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS 147590 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76EC-0095CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
3Z4S-LT MLRL-CR48 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Lighting LOW ANGLE RING LIGHT RED
ZL30182LFG7 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK TRANSLATOR 64LGA
SY100H842ZH Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 160MHz 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
SY100H842ZH MICREL 10000 2013+ SINGLE SUPPLY QUAD PECL-TO-TTL OUTPUT ENABLE WLParts Electronics ltd
2904427 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE-KS40/KS40/4.0M/YUC/CS
8N4SV76FC-0133CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 480MHz 6-CLCC
XC4005E-3PQ100I QFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC4005E-3PQ100I XILINX 20000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4005E-3PQ100I XILINX 12500 2016 QFP100 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4005E-3PQ100I Xilinx Inc 8000 16+ 100-BQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC6SLX150-2CSG484C Xilinx Inc 8000 16+ 484-FBGA, CSPBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB96F386RWBPMC-GSE2-J039 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
72421L15PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 64X9 SYNC 15NS 32-TQFP
72421L15PF8 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EFM8BB31F64G-B-QFP32R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CIP-51 8051 Automotive, AEC-Q100, Busy Bee Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 64KB (64K x 8) FLASH
54FCT573ATLB IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS61WV6416DBLL-10BLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 1MB 8NS 48BGA
IS61WV6416DBLL-10BLI 5000 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
3-644898-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-644898-4 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-644898-4 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-644898-4 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com