Location : Home > P > PWR6327WR150JE
PWR6327WR150JE
Share on FacebookShare on Facebook
PWR6327WR150JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR6327WR150JE RES SMD 0.15 OHM 5 3W 6327 1227500 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PWR6327WR150JE RES SMD 0.15 OHM 5 3W 6327 582200 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PWR6327WR150JE Wirewound Resistors - SMD 15 ohm 5 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com