Location : Home > R > RT1206FRE0730R9L
RT1206FRE0730R9L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0730R9L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0730R9L RES 30.9 OHM 1/8W 1 SMD 1206 15344 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE0730R9L RES SMD 30.9 OHM 1 1/4W 1206 797900 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206FRE0730R9L RES SMD 30.9 OHM 1 1/4W 1206 907900 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT1206FRE0730R9L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 30.9 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com