Location : Home > P > PV32P103A02B00
PV32P103A02B00
Share on FacebookShare on Facebook
PV32P103A02B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PV32P103A02B00 TRIMMER 10K OHM 0.5W TH 27484 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PV32P103A02B00 12+ 7212 Murata 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5100H3 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Amber 2V 35mA Round with Domed Top Wire Leads - 6" (152.40mm)