Location : Home > V > V110B12T150BF
V110B12T150BF
Share on FacebookShare on Facebook
V110B12T150BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110B12T150BF 110V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTS01-02L-103B2 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 10k Ohm 0.5W, 1/2W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 100mm Adjustment Type
PTS01-02L-103B2 Bourns 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTS01-02L-103B2 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTS01-02L-103B2 NEW 70450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-25J-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VI-BTK-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W