Location : Home > P > PSU24365
PSU24365
Share on FacebookShare on Facebook
PSU24365 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU24365 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 243-292uF 165Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PSU24365 CAP ALUM 243UF 165V QC TERM 46470 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor