Location : Home > C > CGS182T450V5L
CGS182T450V5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS182T450V5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS182T450V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1800uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS182T450V5L CAP ALUM 1800UF 450V SCREW 685200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS182T450V5L CAP ALUM 1800UF 450V SCREW 77590 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com