Location : Home > P > PRPC016SGAN-M71RC
PRPC016SGAN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PRPC016SGAN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRPC016SGAN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 16POS 157090 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DJT16F19-32JN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
97-3106B28-6PY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#4 PIN PLUG
HLW26R-6C7LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 26 Position CIC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle
5745968-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
PRPC007SBAN-M71RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PRPC007SBAN-M71RC IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRPC007SBAN-M71RC NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC007SBAN-M71RC Sullins Connector Solutions 157590 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 7POS Unitronix Electronics Limited
1-1546974-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
68015-210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?