Location : Home > E > EDSTLZ1590/17
EDSTLZ1590/17
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTLZ1590/17 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTLZ1590/17 TERM BLOCK HDR 3.81MM 17POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EDSTLZ1590/17 TERM BLOCK HDR 17POS 3.81MM 157760 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EDSTLZ1590/17 TERM BLOCK HDR 3.81MM 17POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C091 11D008 000 2 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded, Strain Relief