Location : Home > P > PREC012SFAN-RC
PREC012SFAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC012SFAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC012SFAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS 147150 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395282016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole