Location : Home > 4 > 416F38425IDR
416F38425IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38425IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38425IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425IDR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 62605 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2132240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect
2132240000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2132240000 Weidmuller 147060 2016+ TERMINAL DIPL ZSI 2.5/2 Unitronix Electronics Limited
801-93-027-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
963260-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
833-83-044-64-245101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
325003-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325003-20-0 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMS2P1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)
SMS2P1 N/A 98550 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SMS2P1 Souriau Connection Technology 8000 2012+ CONN PLUG 2POS CABLE EKT Electronics Co., Ltd
SMS2P1 Souriau Connection Technology 8000 2012+ CONN PLUG 2POS CABLE SIMEN Electronics Co.,Ltd
890-70-028-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-028-10-004101 Preci-Dip 157190 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-028-10-004101 Preci-Dip 297530 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XG8W-1041 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
XG8W-1041 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XG8W-1041 Omron Electronics Inc-ECB Div 8000 2012+ PLUG 10POS DOUBLE ROW STRAIGHT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1796746 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1796746 Phoenix Contact 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1796746 Phoenix Contact 287650 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76644-112 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Square