Location : Home > P > PIC32MZ1024ECH100T-I/PT
PIC32MZ1024ECH100T-I/PT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82105-11 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
82105-11 645978 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
82105-11 CONEX 1500 16+ BGA New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ICS663MI ICS 76500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ICS663MI ICSI 10000 16+ PLLBUILDINGBLOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SY100S838LZG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLOCK GEN 3.3V/5V 20-SOIC
SY100S838LZG MICREL 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SY100S838LZG Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NB2308AI2HDTR2G Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC BUFFER ZERO DLAY 3.3V 16TSSOP
NB2308AI2HDTR2G N/A 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PIC12F1572-I/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
A3PE600-1FGG484I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB89923PF-G-179-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89920 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 8KB (8K x 8) Mask ROM 80-QFP (14x20)
MKM33Z64ACLH5 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ Kinetis KM Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
MKM33Z64ACLH5 Freecale 15500 2015+ Standard Leading(HK) IC Distributor Limited
MKM33Z64ACLH5 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MKM33Z64ACLH5 NEW 75050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7015S25J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 72KBIT 25NS 68PLCC
A6271KLPTR-T AllegroMic 357 20+PB 16-eTSSOP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0713492009 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
0906633202 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-644566-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 3 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG
3-644566-3 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ CONN RCPT 3POS 22AWG MTA-156 Unitronix Electronics Limited
3-644566-3 TE Connectivity AMP Connectors 289950 2016+ CONN RCPT 3POS 22AWG MTA-156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644566-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-644566-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 3POS 22AWG MTA-156 TPC Global Service Co.Ltd.