Location : Home > S > SY100S838LZG
SY100S838LZG
Share on FacebookShare on Facebook
SY100S838LZG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SY100S838LZG IC CLOCK GEN 3.3V/5V 20-SOIC 5000 Pericom 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SY100S838LZG MICREL 498101 SOP20 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SY100S838LZG SOP20 76800 MICREL 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SY100S838LZG SOICW-20L 4990 MIC 12-13+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZFX-C15 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Control/Processing CONTROLLER PNP
ZFX-C15 Call/RFQ 97450 2014+ Quality Assurance Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ZFX-C15 Omron 41815 1531+ ZFX CONT 1 CAM W 1&2D BARCODE Alphatek Technology Limited
LC2H-F-2K-N Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
LC2H-F-2K-N IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC2H-F-2K-N NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LC2H-F-2K-N Originalnew 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3SV75EC-0092CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz 6-CLCC
RFCM3327 Integrated Circuits (ICs) Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules IC PWR DOUBLER 1GHZ MCM9X8
70V35L15PF8 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CS1615-FSZR IC 39500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CS1615-FSZR NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS-26PA-D4T1-PN1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PS-26PA-D4T1-PN1 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-26PA-D4T1-PN1 JAE Electronics 157890 2016+ CONN HEADER 26POS Unitronix Electronics Limited
PS-26PA-D4T1-PN1 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-101-14-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole Gold
TSW-101-14-S-D ELECTRONIC 25279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TSW-101-14-S-D ELECTRONIC 25279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TSW-101-14-S-D IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
78207-128HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
78207-128HLF 40204 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
78207-128HLF FCI 8000 2012+ CONN HEADER 28POS DL R/A PCB AU EKT Electronics Co., Ltd
78207-128HLF STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
69693-104LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
69693-104LF Amphenol FCI 147680 2016+ 2X6 VERTICAL HEADER Unitronix Electronics Limited
87241-405HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
87241-405HLF Amphenol FCI 157720 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
87241-405HLF Amphenol FCI 287590 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71222-154HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 54 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
71222-154HLF Amphenol FCI 157820 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
71222-154HLF Amphenol FCI 287790 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71222-154HLF IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3432-6405 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3432-6405 3M 288750 2016+ CONN HEADER 40POS STR GOLD T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3432-6405 3M 8000 2012+ CONN HEADER 40POS STR GOLD T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3432-6405 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3432-6405 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
77313-127-72 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-127-72 657894 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
77313-127-72 Amphenol FCI 157030 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 72POS Unitronix Electronics Limited
77313-127-72 IC 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
794664-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin-Lead
794664-4 657894 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
794664-4 TE Connectivity AMP Connectors 277870 2016+ CONN HEADER 4POS VERT TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794664-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794664-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT TIN TPC Global Service Co.Ltd.