Location : Home > P > PHT6NQ10T,135
PHT6NQ10T,135
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for PHT6NQ10T,135 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
PHT6NQ10T,135 NXP SOT223 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
PHT6NQ10T,135 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PHT6NQ10T,135 RoHS Compliant 38464 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PHT6NQ10T,135 456879 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09F-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
ATS-09H-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
ATS-60001-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 37.6MM X 37.6MM X 4MM
IRKU71/04A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR CC 2SCR 400V 70A ADD-A-PAK
IRKU71/04A IR 36630 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRKU71/04A IR 27641 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
09182-2-1918 Fans, Thermal Management Fans - Accessories INSULATOR PLATE
ATS-03G-105-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T412
STP10NK70Z Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 700V 8.6A TO-220
STP10NK70Z IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STP10NK70Z Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DC0001/06-TI900-0.12-2A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TI900 TO-3 0.12MM W/ADH
7448042001 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 2.4 mOhm