Location : Home > P > PCF0805R-422RBT1
PCF0805R-422RBT1
Share on FacebookShare on Facebook
PCF0805R-422RBT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PCF0805R-422RBT1 RES SMD 422 OHM 0.1 1/10W 0805 911400 TT Electronics/Welwyn NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PCF0805R-422RBT1 RES SMD 422 OHM 0.1 1/10W 0805 806200 TT Electronics/Welwyn 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PCF0805R-422RBT1 RES SMD 422 OHM 0.1 1/10W 0805 1537700 TT Electronics/Welwyn 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083470 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
77083470 Electronics 27219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
77083470 IC 38330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
77083470 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 47 Ohms Isolated 8 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com