Location : Home > R > RN55D3323FB14
RN55D3323FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D3323FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D3323FB14 standard package with RoHS 43370 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D3323FB14 14+ 39396 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN55D3323FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 332Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161560G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC