Location : Home > P > PBC21SBDN
PBC21SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC21SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC21SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 156930 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PBC21SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PBC21SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0010897362 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
399-80-158-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 58 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
399-80-158-10-009101 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-80-158-10-009101 Preci-Dip 157820 2016+ CONN HDR 58POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
399-80-158-10-009101 Preci-Dip 287350 2016+ CONN HDR 58POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com