Location : Home > M > M2SJ-90A1-24SW
M2SJ-90A1-24SW
Share on FacebookShare on Facebook
M2SJ-90A1-24SW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0440672402 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold