Location : Home > P > PBC16SAAN
PBC16SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC16SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC16SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-122-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-122-41-001101 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-122-41-001101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-122-41-001101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015445154 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387801522 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1629610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1629610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1629610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 7.50MM 6POS TPC Global Service Co.Ltd.
1629610000 Weidmuller 147200 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited