Location : Home > 4 > 416F37433ISR
416F37433ISR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433ISR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37433ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37433ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433ISR CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT 62605 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-146-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-146-01-666101 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-146-01-666101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-535542-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-535542-3 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-535542-3 TE Connectivity AMP Connectors 287930 2016+ CONN RECEPT 26POS .100 VERT DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-535542-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 26POS .100 VERT DUAL TPC Global Service Co.Ltd.
0387068220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate