Location : Home > 4 > 416F37433ILR
416F37433ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37433ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37433ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97830 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37433ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 97830 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37433ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 140130 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37433ILR CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT 62505 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-020-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-020-10-453101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-020-10-453101 Preci-Dip 288150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com