Location : Home > P > PAT1206E4420BST1
PAT1206E4420BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT1206E4420BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT1206E4420BST1 RES SMD 442 OHM 0.1 0.4W 1206 609100 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT1206E4420BST1 RES SMD 442 OHM 0.1 0.4W 1206 714300 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT1206E4420BST1 RES 442 OHM 0.40W 0.1 1206 5000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT1206E4420BST1 RES SMD 442 OHM 0.1 0.4W 1206 609100 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited