Location : Home > P > PAT1206E3651BST1
PAT1206E3651BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT1206E3651BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT1206E3651BST1 RES SMD 3.65K OHM 0.1 0.4W 1206 608800 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT1206E3651BST1 RES SMD 3.65K OHM 0.1 0.4W 1206 714000 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT1206E3651BST1 RES 3.65K OHM 0.40W 0.1 1206 8000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT1206E3651BST1 RES SMD 3.65K OHM 0.1 0.4W 1206 608800 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited