Location : Home > P > P143-155.52M
P143-155.52M
Share on FacebookShare on Facebook
P143-155.52M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P143-155.52M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P143-155.52M ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P143-155.52M OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 57639 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-3508-201 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3508-201 Aries Electronics 157830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-201 Aries Electronics 278550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430701-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws