Location : Home > D > DZ23C6V2-7-F
DZ23C6V2-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C6V2-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C6V2-7-F DIODES SOT-23 24000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C6V2-7-F(6.2V) DIODES SOT-23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C6V2-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C6V2-7-F DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT23-3 241710 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C6V2-7-F DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT23-3 684800 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C6V2-7-F SOT-23 31000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DZ23C6V2-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DZ23C6V2-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ23C6V2-7-F 15000 DIODES 09+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S44-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
3073908 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Black 10-26 AWG
3073908 Phoenix Contact 139980 NEW RoHS UKK 5 BK FindCores Electronics Inc.
3073908 Phoenix Contact 147310 2016+ UKK 5 BK Unitronix Electronics Limited
3073908 Phoenix Contact 242210 1538+ UKK 5 BK Alphatek Technology Limited
3073908 Phoenix Contact 242210 1538+ UKK 5 BK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
317-83-128-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-128-01-687101 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-128-01-687101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
326-83-116-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-116-41-003101 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-116-41-003101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-116-41-003101 Preci-Dip 289170 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-139-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
OSTYK50622330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50622330 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50622330 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-80-010-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
852-80-010-20-001101 Preci-Dip 147570 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
852-80-010-20-001101 Preci-Dip 287870 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1602090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1602090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 18POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602090000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602090000 Weidmuller 287910 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com