Location : Home > P > P12-38HDR-L
P12-38HDR-L
Share on FacebookShare on Facebook
P12-38HDR-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P12-38HDR-L Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4762CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 1W DO204AL
BZT55B7V5-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD80
BZT55B7V5-GS08 brenda@hon 98500 2016 LL34?¨º?¡ì Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZT55B7V5-GS08 VISHAY 15000 14-15+ 7.5V Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZT55B7V5-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MURS140-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A SMB
MURS140-13-F DIODES 55000 14-15+ SMB(DO-214AA) Nego IC Co.Doris@negoic.com
MURS140-13-F Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AON4605 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 4.3A/3.4A 8DFN
AON4605 ALPHA 10000 2022+ DFN2x3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AON4605 AOS 8876 20+PB QFN8 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AON4605 AOS/??? 100000 2021 QFN8 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AON4605 ALPHA&OMEG 19688 2022+ - Nego IC Co.Doris@negoic.com
LSM545GE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 5A DO215AB
LSM545GE3/TR13 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LSM545GE3/TR13 Microsemi 103200 Chaoxin Technology (HK) Limited
LSM545GE3/TR13 NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D-436-0125CS391 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0743232003 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-D, Dual Link Plug Connector 24 Position Through Hole, Vertical
MV18-6FBX-BOTTLE 3M 157340 2016+ CONN FORK BLOCK INSUL #6 100PC Unitronix Electronics Limited
MV18-6FBX-BOTTLE IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MV18-6FBX-BOTTLE NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABC2-3.579545MHZ-4-T Crystals and Oscillators Crystals 3.579545MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 140 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABC2-3.579545MHZ-4-T ABRACON 38100 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
ABC2-3.579545MHZ-4-T Original 38846 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
ABC2-3.579545MHZ-4-T STOCK 145740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
OQ05545100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ05545100J0G Amphenol FCI 147290 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ05545100J0G IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ05545100J0G NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NJ16015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
NJ16015000J0G Amphenol FCI 147140 2016+ 500 TB SPRING CLAMP 180D Unitronix Electronics Limited
NJ16015000J0G IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NJ16015000J0G NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-83-149-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-83-149-31-008101 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-149-31-008101 Preci-Dip 157090 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-149-31-008101 Preci-Dip 277930 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1147-0-18-15-21-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Solder Cup Press-Fit