Location : Home > A > ABC2-3.579545MHZ-4-T
ABC2-3.579545MHZ-4-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABC2-3.579545MHZ-4-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABC2-3.579545MHZ-4-T 17+ 38100 ABRACON 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL975 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 500MW DO213AB
CDLL975 brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CDLL975 IC 39160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL975 MICROSEMI 10000 2013+ ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
3EZ82D5E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 3W DO204AL
3EZ82D5E3/TR12 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZG03C47TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 1.25W DO214AC
BZG03C47TR STOCK 46220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BZG03C47TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZG05C27-E3-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 1.25W DO214AC
0386100406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
MMBD4148SE Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
TJ18118400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ18118400J0G Amphenol FCI 157170 2016+ 350 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ18118400J0G IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ18118400J0G NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1607500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1607500000 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1607500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 2POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1607500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 2POS 180 TIN ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2907787 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
2907787 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2907787 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1748220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748220000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1748220000 Weidmuller 287870 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1770513 Phoenix Contact 157200 2016+ PC TERM BLOCK 10MM 7POS GREEN Unitronix Electronics Limited
1770513 Phoenix Contact 297850 2016+ PC TERM BLOCK 10MM 7POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com