Location : Home > O > OSTYQ204150
OSTYQ204150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYQ204150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYQ204150 TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS 157250 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79-C10,143 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
BZX79-C10,143 NXP 140180 NEW RoHS DIODE ZENER 10V 500MW DO-35 FindCores Electronics Inc.
BZX79-C10,143 NXP 157829 15+ DIODE ZENER 10V 500MW DO-35 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX79-C10,143 NXP 242410 1538+ DIODE ZENER 10V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
BZX79-C10,143 Philips Semiconducto 16000 11+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NC05A18000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
NC05A18000J0G Amphenol FCI 157270 2016+ 750 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
NC05A18000J0G IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC05A18000J0G NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395133404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1907416 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole