Location : Home > C > CSX-750FCF32000000T
CSX-750FCF32000000T
Share on FacebookShare on Facebook
CSX-750FCF32000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSX-750FCF32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 78610 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSX-750FCF32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 57769 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSX-750FCF32000000T OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD 42345 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7W24000030 Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V Enable/Disable