Location : Home > O > OSTYK22110030
OSTYK22110030
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYK22110030 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYK22110030 original new 221541 RoHS 12+ IN STOCK IC Stock Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEG48H Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
2M803-003-07NF8-28PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 8C 8#20HD PIN RECP OM
MS3108R28-9S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
L77HDA26SD1CH4F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
2M805-002-16M15-2SB Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 2C 2#12 SKT PLUG THRD
5787170-9 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 100 Position D-Type Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
GTS08F24-9S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#4 SKT PLUG
DA19603-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
CTVP00RW-15-97PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
HR12-SC-213 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 26-30 AWG Size 1.0mm Crimp Tin
TVS07RF-15-97SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1797050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1797050000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 90 14POS SN TPC Global Service Co.Ltd.
1797050000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1797050000 Weidmuller 278610 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com