Location : Home > L > L77HDA26SD1CH4F
L77HDA26SD1CH4F
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A24-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 3#8 6#12 SKT PLUG
MS27467T11B5AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
C091 11D107 000 2 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded, Strain Relief
MS3471W24-61SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS27466T25B35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DEMMV5H1PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB 5H1 PIN ST PCB
DDU50STFO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 F CRIMP F0 TIN
CTV06RW-11-35PD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 13C 13#22D PIN PLUG
SFW11R-1STAE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 11 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
0015453326 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
640505-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Gold
640505-4 Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
640505-4 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0812638 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERM BLOCK MARKER
473-10-206-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM
473-10-206-00-001101 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
473-10-206-00-001101 Preci-Dip 147320 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
473-10-206-00-001101 Preci-Dip 278350 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com