Location : Home > O > OSTVN19A150
OSTVN19A150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVN19A150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVN19A150 TERM BLOCK RISING CLAMP 19POS 157110 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLZ27A-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
TLZ27A-GS18 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ27A-GS18 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZG03C68TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1.25W DO214AC
BZG03C68TR 38124 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BZG03C68TR Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZG03C68TR STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BSP298 E6327 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V 500MA SOT-223
BSP298 E6327 37686 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BSP298 E6327 Infineon Technologies 242250 1538+ MOSFET N-CH 400V 500MA SOT-223 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.