Location : Home > A > ASDM1-50.000MHZ-LC-T
ASDM1-50.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDM1-50.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDM1-50.000MHZ-LC-T OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 42385 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5257B (DO-35) Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 500MW DO35
AU01AV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 500MA AXIAL
ES2D-M3/5BT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 2A DO214AA
ES2D-M3/5BT IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES2D-M3/5BT NEW 76830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387319902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387313303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1524160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1524160000 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1524160000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1524160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 2POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1524160000 Weidmuller 287890 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1759140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole